Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Květ života - vitalizující skleněná podložka

"duchovní cesta" Vitalizující podložka pod sklenice a džbány Jak oživit vodu z kohoutku? Voda, která k nám přichází potrubím je průmyslově zpracována ... celý popis
Dostupnost
Dostupný
Běžná cena
280 Kč
150 Kč
124 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1368
Kompletní specifikace

"duchovní cesta"

Vitalizující podložka pod sklenice a džbány

Jak oživit vodu z kohoutku?

Voda, která k nám přichází potrubím je průmyslově zpracována a zbavena své přirozené vitality. I velmi krátký čas stačí, aby se voda, která stojí v nádobě nad podložkou s vitalizujícím symbolem, revitalizovala a oživila.

Na kvalitě pitného režimu záleží!

Nestačí jen vodu „přivést zpět k životu“ pomocí vitalizační podložky, můžeme také přistupovat k pitnému režimu vědomě – dostatečným množstvím vody udržovat tělo i mysl v dobrém stavu. Vodu upravenou vitalizující podložkou pijme velmi pomalu po malých doušcích.

Podložku můžete použít i k revitalizaci potravin.

Květ životaje symbolické znázornění života samého. Představuje centrum (jádro) vývoje, dokonalé harmonie a plynulého pokračování. Symbol Květu života pomáhá rozšířit naše vědomí, aktivovat síly světla a léčit nás.

Květ života je esoterický symbol, který popisuje posvátnou geometrii, jež stvořila vesmír a určuje přirozené procesy, jako je mitóza nebo pohyby sluncí a planet. Je to forma, která charakterizuje život jako proces založený na čase, rytmech, hodinách, dnech, měsících, pohybech nebeských těles, během níž získávají myšlenky svou podobu a semínka rostou.

Květ životapředstavuje okamžik, ve kterém Bůh zaktivoval svoji vůli, aby stvořil vesmír. Okamžik, kdy opustil stav klidu, neexistence, nebytí, prázdnoty a temnoty.

Květem se nenazývá proto, že tak vypadá, ale proto, že představuje cyklus ovocného stromu. Strom nejdříve vykvete, z květu se zrodí plod, plod v sobě obsahuje semeno, a když semeno spadne na zem, vyroste další strom. Je to cyklus ovocného stromu v pěti fázích.

skleněná podložka s polepem - průměr 12 cm

balení - 1 kus

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.