Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Esoterické pomůcky
  3. Runy - černý achát

Runy - černý achát

Runové kameny jsou vyrobeny z onyxu - achátu, což je přírodní kámen, jehož barevnost a průhlednost se kámen od kamene liší. Každý jednotlivý kámen je ... celý popis
Dostupnost
Dostupný
Běžná cena
680 Kč
450 Kč
372 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1417
Kompletní specifikace

Runové kameny jsou vyrobeny z onyxu - achátu, což je přírodní kámen, jehož barevnost a průhlednost se kámen od kamene liší. Každý jednotlivý kámen je zcela jedinečný. Některé kameny jsou neprůhledné a celé černé, jiné více do hněda, některé v sobě skrývají zajímavé kresby, typické pro acháty. Díky tomu je každá runová sada zcela jedinečná. Prosíme, berte tento fakt na vědomí, že nemůžeme fotografovat každý kamínek zvlášť. Obrázky jsou ilustrační. Děkujeme za pochopení.

Runy - odkud se vzaly?

Runy jsou představiteli mocných vesmírných energií. Tvary jednotlivých run symbolizují určité druhy energií, práce s runami nám pomáhá napojit se na tyto energie a získat tak inspiraci a odpovědi na naše otázky. Dle staroislandské mytologie přinesl runy lidem samotný bůh Ódin. Jednoho dne se bůh Ódin vydal k jasanu a pověsil se na něj hlavou dolů. Po devíti dnech bez jídla a bez pití uzřel pod stromem ležet znaky - runy. Tyto runy vzal a přinesl je lidem. Od té doby se runy používaly k věštění - tj. získávání informací prostřednictvím napojení se na energie Vesmíru.

Runy vyryté do polodrahokamů
Tato sada 25 - ti runových kamenů z mystického polodrahokamu černého onyxu je určena především pro věštecké účely. Starogermánské runy jsou vyryty do tromlovaných onyxů nestejného tvaru a velikosti. Velikost jednotlivých kamenů se pohybuje v rozmezí od 2 - 3 cm. Sada obsahuje 24 runových symbolů starého futharku a jednu prázdnou runu (černý onyx, v němž není vyryt žádný znak), zvanou Wyrd. V ceně runových kamenů je i nádherný jutový sáček, pro uložení runových kamenů, na němž je natištěno všech 24 runových symbolů. 
 
Černý onyx - kámen mystiků a věštců
Onyx je oblíbeným věšteckým kamenem, jehož vibrace nám umožňují nahlédnout do budoucnosti a navázat kontakt s vesmírnými energiemi a vyššími průvodci. Tato schopnost z něj dělá nedocenitelného pomocníka při různých rituálech a věštění. Vibrace černého onyxu se úžasně doplňuje s vibracemi runových znaků.
 
Onyx je mystickým kamenem, umožňující nám posunout se po proudu času a nahlédnout do své budoucnosti. Tento kámen je kamenem jako stvořeným k věštění! Navíc nám pomáhá napřít naši energii jedním směrem a současně ji sladit s působením vyšších sil. Prostřednictvím jeho silných vibrací můžeme snáze navázat  a kontakt s vyššími průvodci a vstřebávat vesmírné energie.
 
Onyx je mlčenlivý kámen, jenž nám slouží jako nejdůvěrnější rádce. Kvůli jeho schopnosti "zapamatování si" všeho, co jeho majitel prožil, se mu bez nadsázky říká kámen s pamětí. Díky této výjimečné vlastnosti je onyx neocenitelným pomocníkem při regresi (cestě do minulých životů), jelikož napomáhá přijímat poučení z minulých chyb, díky čemuž je možné vyléčit staré šrámy a tělesná traumata, která neblaze ovlivňují náš současný život. Onyx nám pomáhá zvyšovat schopnost sebekontroly a zmírňovat těkavost. Působí jako duševní tonikum, které zmírňuje jinak zcela ochromující pocity strachu a obav. Onyx přináší nedocenitelný dar docházet k uvážlivým rozhodnutím. Onyx je zhmotnělou podporou v obtížných a nepřehledných situacích i v obdobích zvýšeného stresu. Vibrace černého onyxu nám dodává sílu, ráznost a vytrvalost při sledování našich záměrů, zvyšuje sebedůvěru a taktéž nám pomáhá vyrovnat se spodmínkami v našem okolí.
 
Černý onyx a léčení
Černý onyx pozitivně působí na potíže se zuby, kostmi, kostní dření, dále posiluje nervy, zlepšuje všechny smysly a vnímání, pomáhá při onemocnění vnitřního ucha, poruchách rovnováhy, šumění v uších a zhroucení sluchu, snižuje horečku, léčí krevní poruchy a nohy, zlepšuje stav při astmatických záchvatech.
 
Čištění a nabíjení kamene
Kámen čistíme pod proudem vlažné vody, nabíjíme na slunci či na křišťálu.
Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.