Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Runy křišťál

Runy - odkud se vzaly a k čemu sloužíRuny jsou představiteli mocných vesmírných energií. Tvary jednotlivých run symbolizují určité druhy energií, prác... celý popis
Dostupnost
Dostupný
Běžná cena
660 Kč
430 Kč
355 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1418
Kompletní specifikace

Runy - odkud se vzaly a k čemu slouží
Runy jsou představiteli mocných vesmírných energií. Tvary jednotlivých run symbolizují určité druhy energií, práce s runami nám pomáhá napojit se na tyto energie a získat tak inspiraci a odpovědi na naše otázky. Dle staroislandské mytologie přinesl runy lidem samotný bůh Ódin. Jednoho dne se bůh Ódin vydal k jasanu a pověsil se na něj hlavou dolů. Po devíti dnech bez jídla a bez pití uzřel pod stromem ležet znaky - runy. Tyto runy vzal a přinesl je lidem. Od té doby se runy používaly k věštění - tj. získávání informací prostřednictvím napojení se na energie Vesmíru.

Runy vyryté do polodrahokamů
Tato sada 25 - ti runových kamenů z polodrahokamu křišťálu je určena pro věštecké účely. Starogermánské runy jsou vyryty do tromlovaných křišťálů nestejného tvaru a velikosti. Velikost jednotlivých kamenů se pohybuje v rozmezí od 2 - 2,5 cm. Sada obsahuje 24 runových symbolů starého futharku a jednu prázdnou runu (křišťál, v němž není vyryt žádný znak), zvanou Wyrd. V ceně křišťálových runových kamenů je i nádherný jutový sáček, pro uložení runových kamenů, na němž je natištěno všech 24 runových symbolů. Sáček má stahovací šňůrku.
 
Křišťál - kámen věštců, šamanů a léčitelů
Křišťál je nejznámnějším a nejpoužívanějším věšteckým kamenem na světě. Staré spisy praví, že krystaly křišťálu poprvé objevili starověcí Řekové, kteří ho považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud pochází název Krustallos - led). Zcela jistě však byl tento mocný kámen ctěn a používán mnohem staršími národy, dávno před Řeky. Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán všemi kulturami po celém světě. Kromě použití v léčitelství z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.
 
Křišťál, kámen Božského Světla
Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu Božího světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Tento kámen v sobě spojuje sílu Slunce se silou Měsíce, je velmi univerzální. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšují naše duševní schopnosti, pomáhají odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše.
 
Tento mocný krystal, kterého si velmi vážili šamané a léčitelé už od nepaměti, dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditace a věštění (věštěcké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).
Vyzkoušejte jeho moc i Vy!
Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.