Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Akupresura na ruce - kuličky s magnetem

Pomůcka pro masáž a magnetoterapii

Akupresurní masážní magnetoterapeutické kuličky v biokeramickém obalu. Obal z biokeramiky vyzařuje hojivé infračervené paprsky, které hrají velmi poz... celý popis
Dostupnost
Dostupný
Cena před slevou
345 Kč
265 Kč
219 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Číslo produktu:725
Výrobce:Modom
Kompletní specifikace

Akupresurní masážní magnetoterapeutické kuličky v biokeramickém obalu.

Obal z biokeramiky vyzařuje hojivé infračervené paprsky, které hrají velmi pozitivní roli v aktivaci organismu, infrapaprsky pomohou rozproudit Vaši životní energii. Stimulací akupresurních bodů těla akupresurními kuličkami dosáhnete velmi účinné reflexní masáže, která má vliv na příznivou funkci všech životních orgánů. Magnety pozitivně ovlivní proudění energie tělem, zmírníte otoky a bolesti! Posílíte imunitní systém!

 

Povrch akupresurních kuliček je uzpůsoben tak, aby prostřednictvím kovových hrotů bylo docíleno účinné akupresury dlaní a plosek chodidel. Akupresurní kuličky jsou vyplněny magnetem, který je vložen do biokeramického obalu. Obal z biokeramiky vyzařuje infračervené paprsky, které hrají roli v aktivaci těla a pomohou rozproudit Vaší životní energii. Stimulací akupresurních bodů těla akupresurními kuličkami dosáhnete účinné reflexní masáže, která má příznivý vliv na funkci životních orgánů. Používáním podpoříte metabolismus a rozproudíte cirkulaci krve. Akupresurní masáží ulevíte od únavy a posílíte imunitní systém. Je známo, že magnetoterapie pozitivně ovlivní proudění energie Vaším tělem, zmírní otoky, záněty a může ulevit od bolesti.

Lidská dlaň čítá kolem dvacet tisíc reflexních bodů a chodidlo nohy třikrát tolik. Na dlaních a chodidlech se projektují všechny důležité orgány těla, kdy stimulací akupresurních bodů podpoříte dobrou funkci a aktivitu všech orgánů.

 

 

Parametry výrobku

Materiál: biokeramika, magnet

Rozměr: průměr 3cm

Hmotnost: 40g

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz