Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Kyvadlo Archanděl Gabriel

  • Novinka
  • TOP produkt

Kyvadlo Archanděl Gabriel - kámen býčí oko, karneol, citrín, granát, sodalit, měsíční kámen, černý turmalín, křišťál, chirurgická ocel, obecný kov   D... celý popis
Dostupnost
Dostupný
Cena před slevou
490 Kč
390 Kč
322 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1210
Kompletní specifikace

Kyvadlo Archanděl Gabriel - kámen býčí oko, karneol, citrín, granát, sodalit, měsíční kámen, černý turmalín, křišťál, chirurgická ocel, obecný kov

 

Design Amazónico

 

Jméno Gabriel znamená „Bůh je má síla". Gabriel /který je ženského pohlaví/ je slavný anděl, který řekl Alžbětě a Marii, že se jim narodí syn Jan Křtitel a Ježíš Nazaretský Archanděl Gabriel rovněž nadiktoval Mohammedovi duchovní text islámu Korán. V důsledku toho vešel Gabriel ve známost jako andělský posel. Jeho úloha pokračuje ve světě dál, protože pomáhá rodičům a lidským poslům.

Ve své první roli Gabriel vede doufající rodiče k početí nebo je provede procesem adopce dítěte. Gabriel dodává sílu a odvahu těmto rodičům a pomáhá budoucím maminkám zůstávat v dobré náladě, aby poskytly dítěti nejlepší podmínky.

Ve své druhé roli pomáhá Gabriel každému, k jehož životnímu smyslu patří umění nebo komunikace. Volejte Gabriela, když potřebujete pomoc, vedení a obchodního agenta, pokud jste herec nebo herečka, umělec či umělkyně, tanečník nebo tanečnice, novinář či novinářka, modelka, hudebník nebo hudebnice, reportér nebo reportérka, zpěvák nebo zpěvačka, textař či textařka, učitel nebo učitelka či se zabýváte předáváním duchovních poselství. Gabriel vám otevře dveře a pomůže vám projevit talent. Archanděl rovněž jedná jako poradce, inspiruje a motivuje umělce a lidi pracující ve sdělovacích prostředcích a pomáhá jim překonat strach a váhání.

Gabriel je již dlouho znám jako mocný a silný archanděl a ti, kteří se na něho obracejí, zjišťují, že jsou nuceni k činnosti, která vede k prospěšným výsledkům!

Říká:
„Jsem zde, abych vedl ty, kteří chtějí řešit potřeby společnosti. Takto pomáhám již dlouho a v průběhu času se toho změnilo jen málo, ponecháme-li stranou technologické výdobytky. V jiných oblastech, jako je umění a řečnictví, je vše nadále stejné, a tak propůjčuji sílu lidem, kteří touží po změně a užitečnosti. Dovolte mi, abych otevřel dveře příležitosti pro ty mezi vámi, kteří slyší výzvu svého srdce ke konání, hře a tvorbě v širším měřítku."

Pomáhá:
* při adopci dítěte
* umělcům a projektům spojeným s uměním
* při početí dítěte a s plodností
* v novinařině a psaní
* v práci pro televizi a rádio

INVOKACE

Před začátkem jakéhokoliv uměleckého projektu nebo projektu spojeného se sdělovacími prostředky požádejte Gabriela o vedení a dohled nad vašimi činnostmi, a to tak, že řeknete hlasitě nebo v duchu:

„Archanděli Gabrieli, žádám tě o tvoji přítomnost, protože /popište projekt/. Otevři, prosím, mé tvůrčí kanály, abych získal/a správnou inspiraci. Pomoz mi s otevřením mysli, abych dokázal/a přijít s jedinečnými nápady. A pomoz mi, prosím, udržet si energii a motivaci, abych se touto inspirací dokázal/a řídit. Děkuji ti, Gabrieli."

Zboží zařazeno v kategoriích
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz