Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Prokletý kraj, Michaela Klevisová

  • Novinka
  • TOP produkt

Doporučujeme, tentokrát nás zavede autorka do "šumavských hvozdů", ale nečekejte romantiku! Ponurá minulost se nám postupně odkrývá a zasahuje nám do ... celý popis
Dostupnost
Dostupný
Cena před slevou
399 Kč
359 Kč
326 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:1497
EAN kód:9788026720713
Kompletní specifikace

Doporučujeme, tentokrát nás zavede autorka do "šumavských hvozdů", ale nečekejte romantiku! Ponurá minulost se nám postupně odkrývá a zasahuje nám do života.

Jako vždy strhující!

Michaela Klevisová tentokrát opustila kriminalistu Josefa Bergmana a v románu z Pošumaví nahlíží na zločin pohledem dvou mladých žen, jejichž životy jsou provázány s místy, kudy se opakovaně prohnaly dramatické dějiny. Zapadlá vesnička Jelení Hora má temnou minulost a dodnes to není ideální místo k životu. Není divu, že odsud Gerda vždycky chtěla odejít a uniknout minulosti. Teď se ale rozvedla, je bez peněz a nezbylo jí nic jiného, než se s dcerou vrátit do nuzného domku po rodičích. Linda na stejné místo přijíždí na dovolenou, aby pátrala po minulosti své rodiny, která se před čtyřiceti lety odstěhovala. Vzápětí ve vesnici dojde k úmrtí a obě ženy odhalí přísně střežené tajemství související s krajem, kde nikomu nebylo souzeno být šťastný. Autorka úspěšné detektivní série se v této knize místo krimi zápletky soustředí na mezilidské vztahy v prostředí sousedícím s národním parkem a vojenským prostorem. Přes minulost zdejších obyvatel odhaluje historii plnou zvratů, která někomu zabránila v těchto místech naplno zakořenit a jiné k Pošumaví neplánovaně připoutala.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz